14. Kırmızı Ödülleri Başladı!

 • Sofra Hazır,Sizi Bekliyor!

  Son Gün Bugün
 • Kırmızı Kampanya Ödülleri Heyecanı Başladı!

  Bugüne kadar basın ve online yaratıcılığı teşvik eden ve ödüllendiren Kırmızı, aynı misyonu pazarlama iletişiminde de üstlendi. Bu sene Kırmızı Kampanya Ödülleri, 16 kategoride en yaratıcı kampanyaları ödüllendiriyor. Son başvuru 17 Nisan!
 • Reklamın ‘Kırmızı’ları 14. Yılında Sizleri Bekliyor.

  Kırmızı Ödülleri, yenilikleriyle birlikte 14. yılında, reklam sektörünün en yaratıcı ajanslarının ve reklamların ödüllendirecek ve reklamverenlerin başarılarını belgeleyecek. 5 ana kategoride 67 ödül verilecek Kırmızı Ödülleri’ne 17 Nisan tarihine kadar başvurulabiliyor.
 • Kırmızı Bölge Ödülleri Heyecanı Başladı!

  Kırmızı Ödülleri, yenilikleriyle birlikte 14. yılında, reklam sektörünün en yaratıcı ajanslarının ve reklamların ödüllendirecek ve reklamverenlerin başarılarını belgeleyecek. Bu yıl 7. kez düzenlenecek olan Kırmızı Bölge Ödülleri’ne 17 Nisan tarihine kadar başvurulabiliniyor.
 • Zanaat Ödülleri Heyecanı Başladı!

  Ustalık kategorileri dediğimiz Zanaat; Kıpkırmızı’sı dahil 6 kategorisi olan ayrı bir yarışma olarak Kırmızı’da. Son başvuru 17 Nisan!

YARIŞMALAR

1

KIRMIZI

14. Kırmızı’ya son katılım tarihi 17 Nisan 2017. Bu yıl Kırmızı’ya 16 Nisan 2016 - 15 Nisan 2017 arasında yayınlanmış işler katılıyor.
2

KIRMIZI BÖLGE

İstanbul dışındaki ajanslara açık 7. Kırmızı Bölge’ye son katılım tarihi 17 Nisan 2016. Bu yıl Kırmızı Bölge’ye 16 Nisan 2016 - 15 Nisan 2017 arasında yayınlanmış işler katılıyor.
3

KIRMIZI DİJİTAL

Türkiye genelinde tüm ajanslar Kırmızı Dijital’e, 16 Nisan 2016 - 15 Nisan 2017 arasında yayınlanmış işleriyle katılıyor.
4

KIRMIZI KAMPANYA

Türkiye genelinde tüm ajanslar Kırmızı Kampanya Ödülleri’ne, 16 Nisan 2016 - 15 Nisan 2017 arasında yayınlanmış işleriyle katılıyor.
5

KIRMIZI ZANAAT

Türkiye genelinde tüm ajanslar Kırmızı Zanaat’e, 16 Nisan 2016 - 15 Nisan 2017 arasında yayınlanmış işleriyle katılıyor.
6

GENÇ KIRMIZI

Genç Kırmızı’ya üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri katılabiliyor. Bu yıl 9.’si düzenlenen Genç Kırmızı’ya son katılım 17 Nisan 2017. Katılım Mart ayında açılacaktır.
7

HÜRRİYET ÖZEL ÖDÜLÜ

Hürriyet Özel Ödülü, reklam sektöründen herkese açık. Verilen brief konusuna göre ilanınızı hazırlayın, yaratıcılığınızı konuşturun. Son katılım 12 Mayıs.
8

CANLI KIRMIZI

Canlı Kırmızı, sadece Kırmızı, Kırmızı Bölge, Kırmızı Zanaat, Kırmızı Kampanya ve Kırmızı Dijital’e katılan ajanslara açık. Birincilik ödülleri için yarışmak istiyorsanız, ajansınızın Kırmızı katılımcısı olması şart.

graph

KATILIM

Katılım dönemi 8 Mart’ta başladı.

Kırmızı, Kırmızı Bölge ve Kırmızı Dijital’e katılmak için kurumunuzun kirmiziodulleri.com’a kayıtlı olması gerekiyor. Hürriyet Özel Ödülü ve Genç Kırmızı’ya katılım bilgisi bu yarışmaların kendi sayfalarındadır.

Eğer kurumunuz kayıtlı ise ve geçmiş yıllarda kullanıcı adı ile şifre aldıysanız, aynı bilgilerle kayıt işlemine devam edebiirsiniz.

İş yüklemek için yukarıda ilgili yarışma başlığını ve peşinden açılacak sayfada “Katıl” bağlantısını tıklayın. Ardından kullanıcı adınız ve şifrenizle “Giriş Yap” bağlantısından giriş yapabilirsiniz.

Kaydınız Yoksa

Eğer kullanıcı adı ve şifreye sahip değilseniz, “Katılım” bağlantısını tıkladığınızda açılacak sayfada “Yeni Üyelik” kısmını doldurarak kullanıcı adı ile şifrenizi almanız gerekir.

Üyelik kaydınızı tamamladığınızda kullanıcı adı ve şifre e-posta adresinize gönderilecektir.


Sponsorlar

Genç Kırmızı Sponsoru